| websex a întrebat:

Fetelor, voi ce marime credeti ca are un penis de 14 cm la varsta de 16 ani? dar la 18ani?

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Depinde nu conteaza marimea. mai bine mica si jucausa decat mare si neindemanatica rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| rino90 a răspuns:

1. 14 e f ok
2. nu se mai schimba

| Anny1 a răspuns:

Pai in primul rand nu conteaza marimea poate sa fie si de40 de cm ca degeaba atat timp cat nu se scoala la momentul potrivit stii cum vine vorba aia ce`i mik ii si tare:X asa catongue papatongue

| andreispargatorul a răspuns:

Eu zic ca la fiecare creste treptat iar faza cu mica si jucause depinde si de om ca la mine la 14 ani o aveam de 17 cm si era foarte activa... O sa vezi tu pe parcurs