| anonim_4396 a întrebat:

Un penis de 16cm la vârsta de 18ani este mic? Mai crește?

11 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Numai de alde Terente, bine ca nu ai zis ca ai 14 ani si ca in stare de somn e de 16?

| anonim_4396 explică (pentru sweetys):

În stare erectă e de 16.

| Violleta2022 a răspuns:

Este un penis de masura medie, ok pentru tine, ca altul oricum nu-ti mai creste, odata ce penisul isi inceteaza cresterea la varsta de 16 ani.

Dar nu vad importanta sau relevanta marimii lui...

| doctorandus a răspuns:

Mai mare decat la majoritatea romanilor.

| dullcat a răspuns:

Nu mai creste, asa ca trebuie sa lucrezi cu ce ai.Nu te mai compara cu altii pentru o bucata de carne.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este mic dar, nici nu mai creste.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Sa stii că nu marimea conteaza, ce actul sexual in sine. happy Sa iti satisfaci partenera si da, o poti satisface si cu 16 cm si cu 12 cm si cu 20 de cm, atâta timp cat știi sa o faci si sa combini totul.
Începand de la preludiu, pana la penetrare.

| anonim_4396 explică (pentru RoxanaIoana108):

Aș fi vrut să o am de 20cmlaughing))

| andreeaeml1200 a răspuns:

Mai lasati prostiile astea, stim si noi ca nu ai 18 ani, nu ne-am nascut ieri. Daca chiar aveai 18 ani, erai mult mai matur de atât

| anonim_4396 explică (pentru andreeaeml1200):

Stai liniștită dragă că nu am 12ani, Nu toate persoanele de 18ani sunt mature așa cum vrei tu.

| unboschetar69 a răspuns:

Nu mai creste.