| abcd123blablabla a întrebat:

Fetelor, voi ce parere aveti despre baietii care beau? Va atrag?

8 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Deloc. Sunt chiar respingatori.

| sofisis a răspuns:

Acum depinde. Daca te referi la faptul ca mai beau o bere din cand in cand, sau ca beau la o iesire in oras, nu am absolut nimic impotriva.
Daca te referi la cei care efectiv si-o ard alcoolici si beau pana nu mai stiu de ei...nu-i inghit. Mi se par absolut respingatori oamenii beti.

| KMaddieK a răspuns:

Nu imi plac.

| GrungyCacti a răspuns:

Nu imi plac nici cei care sunt un pic ametiti. Si detest sa miros alcool pe respiratia cuiva.

| Victorita15 a răspuns:

Nu-mi plac deloc

| RaisaPretty a răspuns:

Nu. Acei baieti sunt genul de perosane care arata ca numai bani sunt singura insusire buna a lor. Asta inteleg printr-un baiat de bani gata. Si bani nemunciti de el, ci de mami si tati. E mai bine sa ii aiba pe meritul lui.

Mi-ar placea ca persoana iubita sa aiba bani, dar sa aiba si alte caltiati bune: inteligent, bun, sa fie rau cat trebuie pentru ca traim intr-o tara nebuna, si sa se ingrijeasca, etc

| MileY1961 a răspuns:

Pai de obicei persoanele alcolice sunt și violente. Prefer să stau departe de aceste specimene

| Marinela_Diana_1996 a răspuns:

Normal. Toate fetele isi doresc un iubit care sa bea, sa miroasa a alcool, sa se certe cu lumea pe strada in timp ce se plimba pentru ca el nu isi poate controla nervii din cauza bauturii, sa se duca undeva cu prieteni ( spre exemplu la un gratar ) sa se imbete si sa o uite acolo, si lista poate continua. Deci tu ce zici, ne plac baietii care beau? Foarte putini, reusesc sa bea o bere si apoi sa se opreasca. Majoritatea se amagesc, spunand ca este doar o bere. dar nu este asa. Bei una pentru ca ti e pofta, vine un prieten, bei si cu el una ca sa nu se supere, mai bei una, cica ultima, apoi inca una, si tot asa pana ajungi sa te imbeti. Astazi asa, maine la fel, si apoi te intrebi " de ce lumea ma face betiv? De ce iubita m a parasit? De ce prieteni mei sunt langa mine doar cand dau de baut? "