| XyYx a întrebat:

Fetelor, voi de cat de des va intalniti cu iubitii vostrii? de cate ori vorbiti cu ei la tel pe zi, si cat timp?happy

4 răspunsuri:
| Keith a răspuns:

Momentan iubitul meu e plecat in strainatate, si vine de abia peste 2 saptamani, iar la telefon vorbim de 2 ori pe zi, o data dimineata si o data seara, acum ca e plecat vorbim asa rar, cand era in tara era altceva vorbeam de vreo 5-6 ori pe zi si ne vedeam destul de des.

| Dianatips a răspuns:

Daca nu doarme la mine, sau eu la el si alegem sa ne petrecem ziua "separat", atunci vorbim cam 1 data, de 2 ori, si daca e ceva important sau urgent prin mesaje happy dar de obicei petrecem destul de mult timp unul cu altul

| Nebunatyca69 a răspuns:

Mai mereu, cam in fiecare zi, mai ales dupa scoala, in weekenduri e cam plecat, dar vorbim mai multi prin mesaje, si cateodata si cu orele la telefon big grin.

| Pissicuts a răspuns:

Pai ne intalnim cat de des putem, si la telefon vorbim la fel, cand avem timp, in rest prin mesaje, iar cand avem timp, vorbim destul de mult, mai ales cand nu ne putem vedea!