| Pitic a întrebat:

Fetelor voi cat de des vorbiti la telefon cu iubitii vostrii? de ex cate mesaje pe zi primiti de la ei, cat vorbiti la telefon, cat timp petreceti impreuna.
Baieti, va simtit obligati sa le dati iubitelor multe mesaje in fiecare zi ca acestea sa nu creada ca ati uitat de el sau ca nu aveti chef de ele?

Răspuns Câştigător
| xFaith a răspuns:

Depinde...
-in weeknd jumtate de zi o petrecem impreuna
-mesaje pe zi? cand e la facultate cam 50 de mesaje.
-seara dupa ce ne vedem, vb cam 1 ora jumatate la telefon.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atât cât este necesar, trebuie să mai și respirăm.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbim de cateva ori pe zi, mai mult seara.Mesaje ne trimitem de cate ori putem,adica mai rar,dar nu ne afecteaza cu nimic relatia. Timpul pe care il petrecem impreuna conteaza cel mai mult si nu pentru ca stam foarte mult impreuna, ci pentru ca stim cum sa facem fiecare secunda sa conteze.
Stii, poti sa petreci doar cateva ore cu iubitul/iubita tau/ta, dar orele alea pot fi superbe daca stii cum sa le petreci.
Nu ne simtim obligati sa ne trimitem mesaje unul altuia, sau sa ne "stresam" cu telefoane. Avem fiecare anumite treburi de rezolvat si e de inteles ca nu putem sta non-stop cu telefonul in mana.

Răspuns utilizator avertizat
| lolylolypops a răspuns:

Pai ne iubim mult si vorbim de trei-patru ori la telefon, iesim afara in fiecare seara si in week-end iesim undeva, doar noi, oricum vorbim si pe mess si prin mesaje. Fara el mi-ar fi greu o zi...Dar el ma suna primul, nu eu.

| carhartt a răspuns:

Nu ma simt deloc obligat sa ii dau iubitei mesaj, mi-a pus lesa sau cum? laughing

| DeMeTrIoN a răspuns:

Eu nu vorbesc exagerat la telefon, mai mult pe messwinking mesaje mai rar doar cand e ceva important0(zi de nastere, Craciun, Paste etc.)

| pisikutzza22 a răspuns:

Noi tinem legatura zilnic vorbim minim o data pe zi, cateodata cateva minute alteori o ora depinde ce avem sa ne spunem si cat timp avem...in general ne folosim mai mult de skype decat de telefon...Iar de vazut acum ne vedem cam o data la o luna doua pentru ca stam in tari diferite

| DeehhCarla a răspuns:

In primul an vorbeam in fiecare zi dupa 3 ani vorbim odata pe zi

| Marcelusha12 a răspuns:

Da vb mult cu iubitul meu numai ca folosesc facebookul sau classmates telefonul ca rar...

| piitiicc a răspuns:

Atunci cand nu suntem certati vorbim destul de mult. Cel mai mult am vorbit 9 ore continuu. Cand suntem certati, in schimb, nu ne trimitem nici macar un mesaj, din orgoliu bineinteles. Nu vorbesc niciodata mai putin de o ora cu el. Te pup :*