| fdfgdgd a întrebat:

Fetelor, voi de câte ori vă spălați în zona intimă? Am citit un articol cum că nu trebuie să te speli *acolo jos* mai mult de 3 ori pe săptămână? E adevărat?

3 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Eu mă spăl în fiecare zi.Nu este adevărat ce ai citit tu, acolo trebuie să te speli cat mai des.Mai ales când este vara si transpiri.

| Goddess23 a răspuns:

Probabil nu ai intele articolul pe care l-ai citit. Igiena intima e absolut necesara zilnic atat la fete cat si la baieti. Nu sunt indicate spalaturile vaginale adica sa folosesti dusul pentru a introduce apa in vagin.

| XxAdolescenta69xX a răspuns:

Ma spal de 10 ori pe zi, si cand sunt pe ciclu de 15 ca sa fiu sigura