| sweetale12 a întrebat:

Fetelor : voi de cate ori va spalati pe cap pe saptamana? big grin

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O dată, maxim de două ori dacă necesită.
Pa, pa.

| T30D0RA a răspuns:

Eu am parul gras si il spal duminica sau luni, marti sau miercuri, joi sau vineri. Deci de 3 ori pe saptamana. happy

| Black_Cherry a răspuns:

Eu de 2-3

| Anduciu a răspuns:

De doua ori:miercuri si duminicahappy

| OanaG a răspuns:

2-3 orihappy

| sy46 a răspuns:

Din 2 in 2 zile.

| alexandrag a răspuns:

In fiecare zi, deoarece mi se ingrasa repede, si nu mi-l suport

| BuBuLyNa a răspuns:

De 2 ori ma spal, deoarece am fost la coafor si mi-a zis sa nu ma spal mai mult de 2 ori pe saptamana pentru ca mi se va unge parul, nu este indicat!

| Pământul a răspuns:

De doua ori, rareori de trei, cand am nevoie; mi se unge destul de repede. Daca il speli prea des se unge mai repede si se degradeaza.
Blea, da' noua masculilor de ce nu ne e adresata intrebarea?

| chocolatte a răspuns:

De 3 ori

| nodeerskulls a răspuns:

Al meu nu se murdareste usor, asa ca o data, maxim de doua ori pe saptamana.

| mara_8999 a răspuns:

De 3-4 ori

| brunetteee a răspuns:

O data sau de 2 ori happy

| sweetale12 explică:

Si eu tot de 2 ori happy

| RaluE a răspuns:

Eu de 4 ori...stiu ca e cam mult, dar asa l-am invatat, n-am ce-i face. big grin

| adytzukrose a răspuns:

O data la doua zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2 ori: o data duminica...stiu ca nu e bine, dar...si miercuri sau joihappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data in 6-7 zile.