| VrRos78 a întrebat:

Fetelor,voi preferați un baiat cu experiență care s-a culcat cu peste 30 de femei și vă ține mult sau preferați un baiat cu o singura experiență sau virgin?

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cum ar putea fi asta o preferință?
De unde vrei să știe o fată dacă specimenul de lângă ea are o singură experiență sau are contorul dat peste cap?
Ar trebui să-l "testeze".
Dar dacă îl "testează", deja e prea târziu pentru "preferință". laughing

| Goete a răspuns:

Sau unul cu care va iubiti reciproc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gândit mult aceasta întrebare? Voi ăștia sătui de laba ca musca de rahat, credeți ca dacă duci mult timp. O și satisfaci? Nu contează cantitatea, CONTEAZĂ CALITATEA. nu trebuie sa faci sex cu 100femei ca să știi să faci și sa te controlezi. Când îți vine să îți dai drumu te oprești schimbi poziția te joci cu limba la pasarica o săruți o alinți și după ce a trecut senzația sa îți dai drumu începi iar. Fii tandru, afectuos, răsfăț, nu te gândi doar la tine. Pe repede înainte și atât. Succes. PS folosește prezervativ sa nu se mai nască specimene nevrute.

| mdc98 a răspuns:

Chestia e simpla.
Daca esti virgina, clar vrei virgin, precum si barbatii isi doresc femei virgine dar ei saracii si-au bagat-o in zeci de femei pana atunci si sperala femei virgine.

| Allhambra a răspuns:

Nu ma intereseaza ce a facut un baiat. Ma intereseaza ce face si cum face.
Tinut mult dar prost, poate insemna cea mai urata experienta de care poti avea parte. La fel ca atunci cand termina aproape inainte sa inceapa.

| 123TuEstiGy a răspuns:

Iti prefer tatal