| vasilevvasile a întrebat:

Fetelor, voua cum v-ar placea: ca iubitul vostru sa fie mai dulce cu voi, sa va arate ca ii pasa de voi, ca va iubeste, ca va trimite mesaj si sa vrea sa vorbeasca mereu cu voi ..etc..Sau sa fie mai rece si sa va trateze cu putina indiferenta si sa va trimita un mesaj la 4, 5 ore?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

îi pasa la tine la tine, ce joci fotbal? laughing

| vasilevvasile explică (pentru CristiDinBucuresti):

Scuze am gresit am scris in graba

| akiki a răspuns:

SA fie dulce, romantic, sa ma iubeasca si sa ma faca sa stiu lucrul acesta. Sa ii pese de mine cand sunt racita, suparata sau cand nu vreau sa vorbesc cu nimeni. Sa fie alaturi de mine mereu. Sa ma surprinda

| OldSoul a răspuns:

Dada, toate vor asta.
Sa-ti spun adevarul, toate fetele se plang ca-l vor pe ala atent si afectuos, dar dupa ce-l au, se plictisesc destul de repede de el si in scurt timp se despartesc, asta desigur, in cazul in care-i ofera o sansa acelui tip, cel mai adesea nici aceea sansa nu i-o ofera.

| Florentina9210 a răspuns:

De cat sa ma zapaceasca toata ziua cu mesaje gen ''ce facei sau ce mai zici'', m-as multumi sa imi tasteze mai rar.
Nu sunt o fire prea comunicativa si de aceea ma deranjeaza acest lucru.
Un mesaj la 2 ore, este perfect.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai da. Asa zicea si fosta mea prietena, ca sunt sufocant. Dupa, a avut numai vagabonzi de ceilalti si acum sufera. Mm! Nu ca ma mai intereseaza sau ceva...

| Florentina9210 a răspuns (pentru Lawliet14):

Inca te mai gandesti la ea, este?

| Lawliet14 a răspuns (pentru Florentina9210):

Deloc. Nu mi-as mai dori-o in veci inapoi, nu mai vad nimic in ea.

| UnBroken2016 a răspuns:

Toate il vor pe ala atent dar se satura de el repede. Indiferenta e sexy mai nou.

| evelinna01 a răspuns:

Prima varianta, logic.

| vasilevvasile explică:

Și prietenia mea(fosta) pentru ca ne. am despărțit tocmai din acest motiv pentru ca zicea ca sunt prea sufocant