| elasexygagica a întrebat:

Fetelor, voua va place sa fiti legate de pat in timpul sexului?love struck eu una ador sh imi place la nebunie love struck

Răspuns Câştigător
| Lollipopy a răspuns:

Mie imi place sa fiu legata de lustra :X...adorrrrrrrrrrrr:X

18 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu te-ai saturat sa joci acest rol de fetita rasfatata in calduri, doar ca sa atragi atentia tuturor barbatilor creduli?
ia sa te lege taicatu de pat si sa -ti traga o mama de bataie cu bata de baseball pe care o meriti din plin, iti va mai placea?
si acum imi vor da stupid toate fetitele ca tine si, mai ales, baietasii carora le-am spulberat fanteziile ce te implica pe tine, gagico, avand in vedere ca nu esti tu la avatar, cum am mai spus-o.

| lplostonyou a răspuns:

Ela numai sex ai in capusorul ala al tauhappy iti place asa de mult sa fi legata de pat?

Răspuns utilizator avertizat
| maradi3 a răspuns:

Oh,cateodata plec si o uit asa legata de pat, si uita si ea si merge prin vecini carand patul dupa ea! Nebunie nu alta!laughing

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cui nu ii place?love struck
nu ii baga in seama pe astia de aici care comenteaza, pariu ca nici nu au incercat sa vada cat e de tare love struck

| remus a răspuns:

Sincer eu nu te-as lega de pat, te-as suda cu superglu de mine definitiv laughing

| express11 a răspuns:

Bine

| ramkat a răspuns:

Asta ai vazut-o prin filme sau ceva? Oricum, e super sa iti legi iubita de pat...Dar nu cred ca ai incercat asa ceva. Sincer acum, nu ca m-ar deranja intrebarea ta, dar tu chiar crezi ca vei face impresie buna cu intrebarile acestea?sad

| y7y7y7 a răspuns:

Nu am fost legata si nu stiu daca mi-ar place probabil ca da... ar fi ceva nou.happydar tu la 11 ani ai multe fantezii big grin sunt curioasa cand ti-ai inceput viata sexuala si ce te-a facut sa incepi asa devreme? sper ca nu te deranjez ca intrebhappy:*oricum apreciez ca esti deschisa si nu ai retinerihappyeu nu sunt in masura sa iti zic daca e bine sau nu ce faci happyai o viata fai ce simti tu ca vrei sa faci fara regretehappyca na doar sunt ale talehappybafta in toate

| ChristinneVonD a răspuns:

Crezi ca te crede cineva?
La 11 ani abia daca incepi sa deschizi gura pe la scoala si tu " ti-o tragi dubios" de la 11 ani!
Ar trebui sa te bata cineva cu penisu-n cap sa te trezesti la realitate ca nu toti apreciaza curvele sau cele care doar vor sa para asa! oh go on

| Parmalat a răspuns:

Cateodata si eu imi leg pustoaik happy nu de alta dar e prea salbatica big grin

| TheAshen a răspuns:

Vrei sa te leg si eu?

| Chαяtreux a răspuns:

Nu esti tu cam tarfulitsa asa?batting eyelashes laughing

| FlorinFlorin87 a răspuns:

Lasati ma fata, fiecare cu ce-i place banuesc ca astea cu comentarii rautaceoase si " moraliste" au peste 30 de ani.

| gesolnifico a răspuns:

Ai vrea sa facem sex:X cati ani ai?:S

| acadeaxd a răspuns:

Mie imi place sa fiu lagata de calorifer. cand parintii pleaca de acasa ma leaga acolo si vreo 2-3 zile nu mananc sau beau.
sa vezi atunci adrenalina. simt ca mor.
vreau sa fiu lagata de paaaatttt. crying(
can am facut*** sti tuu. cuvantul ala. cu prietenul meu, el m'a legat de veceu. :X si tragea intr'una apa. love struck era asa. de binee. :X

| IoanaBalti a răspuns:

Nu cred ca ai fi tu facut vreodata sex...si nu mi-ar placea sa fiu legata