| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor vreau sa imi spuneti ce credeti si ce simtiti in legatura cu un baiat care
atunci cand vorbeste cu o fata este rusinos si se inroseste la fata in preajma unei fete pe care
o place?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In copilarie toti baietii au trecut prin faza aceeasta, la unii fenomenul a fost mai vizibil, la altii, mai norocosi, mai putin vizibil. Cert este ca o domnisoara nu prea are ce face cu un asemenea baiat, decat sa-l mai astepte sa creasca.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu sunt femeie dar nu cred ca au nevoie de un copilas rusinos, ci de un barbat care sa emane un aer adecvat varstei. Daca ai 14 ani mai merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare dragut. Daca iti place de o fata nu ezita sa vorbesti cu ea de teama ca te vei inrosi sau altele. Daca ea te va refuza si va fi rautacioasa cu tine atunci nu te merita.

| Iyulia3712 a răspuns:

Este nesigur pe el si nu este ceea ce caut. Prefer baietii indrazneti, care iti dau un aer de siguranta cand esti in preajma lor, nu imi plac cei timizi. Parerea mea.