| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Fetelor vreau sa imi spuneti ce credeti si ce simtiti in legatura cu un baiat care atunci cand vorbeste cu o fata este rusinos si se inroseste la fata in preajma unei fete pe care o place? Specific ca asta nu ma opreste sa port o conversatie placuta si interesanta cu o fata
Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi s-a intamplat sa port o conversatie cu un baiat de genul asta. Imi dadea impresia ca ma place( expresia fetei lui) si faptul ca devenea un pic rosu. Si de fapt mai tarziu mi-a marturisit acest lucru. Eu personal nu am nici o problema cu asta din contra expresia fetei si a corpului arata daca esti sincer in ceea ce spui. Daca fata e ok nu ar trebui sa o deranjeze ba chiar sa te considere simpatic.

| OrdinaryLovelyGirl a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine. Nu-i arata acelei fete ca esti mort dupa ea, totusi incearca sa-i arati ca iti pasa de ea. Nu stiu daca ma intelegi. Nici prea mult, dar nici prea putin.

| MKIU a răspuns:

Eu una admir genul ăsta de băieți, pai în primul rand nu sunteți tuprosti

| MKIU a răspuns:

Scuze, dar am trimis fără sa vreau, sunteți genul ăla de băieți sinceri de care nu ai Cum sa