| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Fetelor vreau sa imi spuneti ce credeti si ce simtiti in legatura cu un baiat care atunci cand vorbeste cu o fata este rusinos si se inroseste la fata in preajma unei fete pe care o place? Specific ca asta nu il opreste sa poarte o conversatie placuta si interesanta cu o fata.
Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Depinde de fată. Cele mai "cuminți" o vor lua ca pe ceva drăguț, iar cele mai "experimentate" te vor respinge.
Evident, nu e bătut în cuie, poate fi și invers.

| raMLesS a răspuns:

In calitate de băiat spun că e innebunit după fata respectivă xD.

| Belieber69 a răspuns:

Mie se pare dragut, dar totusi fi mai hotarat si arata-i ce simti, s-ar putea sa simta la fel si sa formati un cuplu, iar daca nu, pierderea ei. happy