| OchiiDinUmbra a întrebat:

Fetelor,vreau sa va intreb ceva?
daca ii spuneti unui baiat apropiat, ca il vedeti doar ca un prieten cum anume decurge o cearta intre voi? intreb asta pentru ca nu stiu ce sa mai cred despre o fata.deci,cand va certati, va duceti la el si la milogiti sa va impacati?(daca este vina voastra). sunteti orgolioase si nu vorbiti cu el? etc.care sunt semnele ca il vedeti doar ca un amic?

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Pai daca stiu ca am gresit, i spun ca imi pare rau si recunosc asta.

| Vix999 a răspuns:

Nu cred ca exista o regula a unei certe dar de obicei e mai usor sa recunosti ca ai gresit in fata unui amic decat in fata unui iubit. Jocul orgoliilor este mai putin accentuat.

| DaW a răspuns:

Dacă lui i place de tine dalaughing

| dorin1995 a răspuns:

Nu fetele dar si baietii si da amic amica dep inde