| BlurrY a întrebat:

Fiti atenti!
Ma uitam si eu la intrebari...aici pe TPU ( ca sa raspundwinking ) si am gasit intrebari legate de masturbare atat la baieti cat si la fete.si intrebau:"Daca fac "laba" (masturbez) ce patesc?" si erau niste raspunsuri cam asa:"nu este ceva normal ca cu timpul o sa devii ipotent.si prin lichidul acela care il scoti ( sperma ) pierzi : calciu magneziu vitamine proteine:: si este ceva anormal.ca este cel mai are pacat din lumelaughing
Asa si daca faci sex.normal tot ejaculezi nu stiu daca spun bine cuv acela dar.(sperma)si tot pierzi calciu etc asa-i?
Deci voi ce credeti despre asta...pentru ca eu nu inteleg pentru mine ii tot una nu ca as face asta dar oricum orice baiat se masturbeaza asta nu-i o problema dar vreau parerile voastre

4 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Deci daca ar fi sa ramana impotenti baietii din cauza masturbarii, ar fi plina lumea de asa ceva si ar fi vai de noi fetele care vrem copii.Mai sunt si oameni care nu stiu raspunsul corect si raspund cam cum gandesc ei.Eu un daca nu stiu ce sa raspund sau nu intelef despre ce se vorbeste nu mai raspund deloc sa ma mai fac si de rusine. Faza cu impotenta ii o mare perla si acum daca e sa vorbesti ca si masturbarea ii pacat, in lumea asta tot ce ii frumos ii pacat, nu ar trebui sa facem nimic pentru ca tot e pacat.Sa faci sex ii pacat,dar sa faci un copil facand sex nu ii pacat.
Vezi sa nu mai pierzi calciu,vitamine si alte,oare de asta sa fim toti cu lipsa de calciurolling on the floor a vai,nu trebuie sa mai facem sex cu baietii deoarece ejaculeaza si or sa le scada calciul si alte vitamine, Doamne fereste, da ce tampeniirolling on the floor

| Laurretta a răspuns:

Wow! Am rămas puțin șocată de răspunsul că pierzi calciu și vitaminelaughing
Binențeles că pierzi indiferent cum facilaughing
E ceva absolut normal să te masturbezi(dar să nu exagerăm, 3-4 ori pe zi laughing ) pentru că corpul cere, și nu este nici o rușine!

| BlurrY explică:

Pai asa ziceam si eu eu nu cred asta...mai ales faza cu : este cel mai mare pacat din lumee" mai las-o.

| Progaming50 a răspuns:

Cea mai mare tampenie cu calciu laughing
Nu este gresit atata timp cat hormonii cer tu le dai
Dar nu prea des happy