| Iubesc Limonada a întrebat:

Fizic sau personalitate? De ce?

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Pentru mine-personalitatea. Frumusetea unui om o vad in functie de felul sau de a fi. Poate sa nu arate bine, daca imi place felul lui de a fi, il vad cel mai frumos barbat din lume!

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Personalitatea e cea mai importantă dar dacă nici cea mai vagă urmă de fizic cât de cât "batting eyelashes " nu există, atunci pasul 1 al deschiderii unei conversaţii sigur nu are loc happy

| Anecherry a răspuns:

Ambelebig grin dar nu ai precizat momentele si ocaziile.big grinbatting eyelashes

| viatadecacatt a răspuns:

Nu am pretentia sa fie vreo frumusete rara dar nici urat...cat despre personalitate iti dai seama dupa ce vorbesti cu el.

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua,
ca un raspuns la intrebarea ta am sa-ti spun si eu o scurta povestioara. El genul de barbat dupa care orice femeie si-ar intoarce capul la vreo 30 de ani, bine situat material care a vut de a face cu multe femei una si una, un Brad pitt(ata pentru cine il admira pe el). Ea o tipa la vreo 25 de ani, nici de cum Angelina Jolie, dar cu picioarele pe pamant. responsabila. Cei doi se intalnesc si se casatoresc. Mare zarva in cercul de priteni al lui. Intrebat de unul din prietenii lui de ce tocmai ea, el raspunde Nu e frumoasa dar e de treaba. Asta nu e o poveste, ei nu sunt personaje de basm. Sunt cunostintele mele. Sper ca ai gasit raspunsul la intrebarea ta. Pa

| nicolll a răspuns:

Ambele, intai te uiti cum arata apoi daca iti place discuti cu pers respectiva, daca si personalitatea e ok atunci e bine, nu e nevoie de frumusete intruchipata dar totusi acolo cat de cat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e unu frumos da ` are fite in cap si figuri degeaba :-J, pe mine una nu ma consoleaza cu nimic lucrul asta, conteaza si cum te trateaza, personalitatea este f importanta, poate sa fie frumos, picat din cer da` daca e badaran raised eyebrows totul este egal cu zero.pana la urma vb cu el trebuie sa ai cu cine vorbi, da` daca vezi ca are o doaga lipsa ii dai papucii si gatabig grin cred ca la o persoana e f important faptul ` de a se arata asa cum e el.sa nu se mascheze cum fac unii la inceput, oriqm felu` cum e el tot iasa la iveala odata si-odata n-are rost a pierzi timpu` cu cineva cu care n-ai nimic in comun.refer la personalitate, sincera sa fiu, mi-ar place unu care sa fie sensibil da nu se gasesc, stiu ce caut la un baiat numa` ca nah ori cer prea mult, ori nu voi gasi niciodata ceea ce caut.cred ca ultima varianta este si raspuns adecvat straight face