| diana_6061 a întrebat:

Fostu meu prieten la spune prietenilor sai ca eu sunt draguta. Oare mai tine la mine? Oare mai vrea o relatie cu mine?

5 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Un compliment de genul asta poate avea sau nu relevanta in ceea ce priveste sentimentele lui. Noi nu prea avem de unde sa stim daca mai tine sau nu la tine, tu ar trebui sa stii sau sa-ti dai seama. Depinde si in ce context a spus asta, si cum a ajuns la tine.

| cristina a răspuns:

Da

| So Good a răspuns:

Dupa parerea mea sigur inca mai tinewinking, altfel baga strambesad

| radu a răspuns:

Depinde spune-mi si cauza din care v-ati despartit?

| Rux_4388 a răspuns:

Nu dya nu mai tine la tine pentru ca stiu cum este el.(...)...