| Iordacheflorin a întrebat:

Sunt impreuna cu prietena mea de 6 luni de zile..inainte sa fiu cu ia, a avut o relatie de scurta durata cu un prieten cu care a copilarit. apoi sau despartit.si sa cunoscut cu mine. problema e ca...fostu ei prieten ..asta din copilarie vine si acum la ia, si ia la randu iei se mai duce pe la el la o cafea....tot mai vorbesc si la telefon., si ma scoate din sarite.imi spune ca, chiar daca nu a mers o relatie intre ei. sunt prieteni din copilarie si nu poate sa inceteze sa nu mai vorbeasca cu el. ce parere aveti? astept raspuns multumesc.

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

Uite, te invat alta chestie... femeia te inseala cand vrea ea, orice ai face tu.
deci sa spunem ca o convingi sa nu mai vorbeasca cu el...v-a vorbi cu altcineva. daca ea vrea poate sa doarma si in pat cu el si sa nu te insele.

6 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Nu ai cum sa ii desparti daca se inteleg mai bine decat inainte va fi din ce in ce mai rau...Mai bine lasa-i cale libera lui.

| Iordacheflorin explică (pentru christos1234):

Pai mie imi zice ca tine la mine, si ca ma iubeste.si zice ca ca intre ei este doar o relatie de prietenie si atat, si sa am incredere in ea!

| christos1234 a răspuns (pentru Iordacheflorin):

Pierzi timpul.o sa vezi.

| neutrino a răspuns:

"Ia" ia ce este mai bun si frumos de la viata.

| Emilian65 a răspuns:

Problema intalnirii cu un fost prieten din copilarie nu este rea, dar sa fie numai preitenie si nimic mai mult.Intreab-o daca pe tine te iubeste sau nu. Daca zice ca nu te iubeste, atunci las-o si gaseste-ti o prietena adevarata.

| LoveSleep a răspuns:

Își bate joc de tine așa cum îți bați tu joc de Limba Română.