| Deikkkk a întrebat:

Fostu` mew prieten ma tot suna mereu si imi da sperante ca vrea sa ne impakam! mi-a zis ca daca ma las de fumath se impaka cu minesadce sa fac? FUNDAlove struck

2 răspunsuri:
| Stefy200 a răspuns:

Pai...poate ti-a zis sa te lasi d fumat pentru.ca tine la tine.si nu vrea sa ti se intample nimic rau! Fa cum simti u:daca il iubesti, impacati-va, dar daca nu simti cine stie ce pentru.el...degeaba.Pa!:*

| Andux a răspuns:

Creddd ca stii si thu` vorba aia, Cine te place, te place asa km esti!love struck.
Si eu fumez, dar asta nu.i un motiv realoh go on.
Daca ati fost mult timp impreuna si stii sigur ca te iubeste, poate chiar vrea sa va impacati, dar daca ati fost asa 2-3 sap oh go on.
Iar thuu nu trebuie sa cedezi asa usor, adica daca el iti spune hai impaca.te cu mine, tu imediat sa sari in bratele lui.
Sper ca te.am ajutat:**.
Pupii:*.