| Uitdetine5 a întrebat:

Fostul meu este o persoana foarte "desteapta"
Spune ca acum raminem preiteni si vara o petrecem impreuna
El mi-a promis ca nu ma schimba in timpul acesta dar deja are prietena
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Raniaa a răspuns:

Să-l dai dracu și să mergi înaintebatting eyelashes.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E genul de minciune de convenienta pe care nu o crede nici cel care o spune, nici cel care o aude.

| mgtow a răspuns:

Sai dai una in cap?

| Adry05 a răspuns:

Sa...renunti?

| sofisis a răspuns:

laughing)))) Ce tare...
Cum ce sa faci? Sa-l trimiti sa plimbe ursul. Doamne fereste ce intrebari puneti...

| siriusblack98 a răspuns:

Mie imi pare ca vrea sa fiti ''prieteni cu beneficii''. Daca iti convine ideea (tu stii, habar n-am) poti sa faci cum zice el.Iar pana una, alta, fa-ti si tu un alt iubit.Nici n-are rost sa te stresezi.

| Pool77 a răspuns:

Lumea are nevoie si de carpe, keep going