| georgy_2003 a întrebat:

Buna tpuuu. Dauuu funda! Cine imi zice niste ideei pentru,urarea de la multi ani pentru cea mai buna prietena ceva original, ne petrecem tot timpul impreuna, facem tot felul de nebunii impreuna, etc. Va rog.

3 răspunsuri:
| OtipaOarecare a răspuns:

De La multi ani? ....paaai:
Celei care a fost mereu alaturi de mine, celei care m-a facut sa zambesc cand am avut nevoie, celei cu care m-am distrat de cand ma stiu ii urez un mare si calduros LA MULTI ANI! sa ai tot ce iti doresti sa fie ca in viitor sa fim la fel de bune prietene ca in prezent.

Ai spus de La multi ani, ti-am dathappy

| reych75heaven a răspuns:

Pai ceva de genul : pentru cea mai buna prietena cu care am ras impreuna cu care m-am jucat si cu care am stat impreuna tot timpul iti urez sa fericire si bucurie si un sincer la multi ani din partea prietenului tau...[numele tau]

| OmuPajanjen a răspuns:

Sper sa iti placatongueentru aceasta zi sa fii fericita sa nu dai de obstacole in viata s sa ai mult noroc, multa sanatate, ca sanatatea este mai buna decat toate!