| Oanna07 a întrebat:

Fostul meu iubit are momente cand se comporta frumos cu mine si momente cand nu ii pasa. Vreau sa ne impacam am fost doi ani impreuna ce ar trebui sa fac ca sa ii atrag iar atentia?

Răspuns Câştigător
| juliaxo a răspuns:

Draga mea, uita de el! Din cate am citit pari foarte disperata, termina! Pentru niciun baiat sa nu iti incalci respectul - daca are momente cand nu ii pasa, e evident ca nu te merita! Tu esti mai presus decat orice, decat fitele sale etc. Esti o fata pretioasa, nu te lasa luata de oricare prostut, si iti mai dau un sfat: NICIODATA nu te impaca cu fostul tau prieten, daca s-a sfarsit relatia, atunci probabil a si avut un motiv sa se sfarseasca. E ca si cum ai face un dus placut, dupa o zi fierbinte, si ti-ai lua inapoi hainele murdare. Sa nu faci asta scumpo, de ce ai tine la un nenorocit care doar cand are chef se comporta frumos cu tine?! Alege un baiat care te trateaza ca pe o printesa si se comporta cu tine frumos 24/7. Nu iti pierde timpul cu niste natafleti! Bafta x

7 răspunsuri:
| ApaMineralaPlata a răspuns:

Sa nu te intereseze de el, fi si tu indiferenta si nepasatoare o sa vezi ca o sa se intoarca la tine el, si va incerca sa-ti atraga atentia el. Daca nu, lasa-l balta nu merita sa suferi pentru cineva care nu-si da interesul. Bafta! :*

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sună-l şi spune-i că vrei să vă întâlniţi. Mergeţi la un suc la o mică plimbare şi fii sinceră cu dânsul, spune-i exact ce gândeşti şi ce simţi. Dacă vei vedea că el nu are nicio reacţie şi nu îţi împărtăşeşte aceleaşi sentimente, lasă-l în pace şi ignoră-l până când te va căuta el.

Pa-pa.

| h3r a răspuns:

Unele momente frumoase pentru a-ți demonstra că te mai are sub control, iar celelalte mai puțin frumoase, pentru a-ți arăta cât de mult îi pasă de tine de fapt.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Un sex oral, si ai toata atentia lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa faci tu primul pas?
Tie iti pasa, iar lui nu!
Fii si tu nepasatoare.Vezi,ii pasa? Constientizeaza ce a pierdut?
Nu-i canta in struna.Vezi-ti de viata ta si chiar daca e mega greu, incearca cat de mult poti sa fii indiferenta.Doare atat de tare indiferenta..Aoleo!

O zi frumoasa

| GrayGaby a răspuns:

Daca e fostul iubit de ce te-ar mai interesa?happy priveste spre viitor sau vorbeste cu el si spune ce simti vezi ca reactie are si atunci iti dai seama daca merita sau nu

| Twichh a răspuns:

Offf straight face renunta la el, vezi daca ii pasa