| marichuyy a întrebat:

Fostul meu iubit.cu care am stat o luna si o saptamana. S'a bagat pe alta acum. noi ne'am despartit din cauza unei glume proaste din partea lui! E cu una, si totusi ma doare. dar nu stiu de ce. El nu ma mai baga in seama deloc. dar dupa ce si'a bagat intr'o relatie pe fbb si dpa m-a bagat in seama! oh go on. acum nu stiu ce sa fac.sa ma port indiferent? sau cum? dati'mi un sfat :* dau funda :*

3 răspunsuri:
| Andreyyw a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tarehappy

| Motzuletzz a răspuns:

Nu il baga in seama, poate si pe el o sa il doara.

| keyti a răspuns:

Eu zic ca sa te porti cum nici nu exista pentru tine, sa il faci gelos.Bietilor le plac fetele asa mai greu de cucerit, iar de fata cu care e impreuna nu-ti face griji, o sa se plictiseasca de ea.Tu doar fii indeferenta!