| marichuyy a întrebat:

Buna TPU :* Am fost cu un baiat o luna si o saptamana.si ne'am despartit.Ne'am despartit din cauza unei glume foarte proaste.Trebuie sa imi vina ciclu. si iubitul meu mi-a zis ca : mama cate cosuri ai raised eyebrows! si m-am suparat. m-am simtit prost. si el a hotarat sa ne despartim.acum nici nu ma mai baga in seama, nici la scoala nici niimic... ce s fac? cum sa ma port cu el? cu indiferenta? dati-mi un sfat.:* dau funda.

Răspuns Câştigător
| addalecsandra a răspuns:

NEXT! ma frate...cand iubesti pe cineva sau placi ( ca la o saptamana nu e vba de iubire ) il vezi cel/cea mai frumos/frumoasawinking nu faci glume din astea proaste, cum ar fi sa-i zici si tu lui : "da vaii iubi ce ti-se unesc sprancele sau vai iubii de cand nu te-ai mai barbiritwinking ".e jenanta chestia asta si el ar trebui sa invete sa se comporte cu o fata happyCLARRRR NNUU te mai impaca cu el :* sfatul meu:* fii indiferenta si gasesteti un baiat mai dragut ca el care te place pentruu ceea ce esti si cu cosuri si farawinking pentru ca o sa-ti dispara cosurile iar el o sa-si bage unghia`n gatt devil ca te-a pierdut:* FUNDAA?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa te impaci cu el vorbeste serios si spune-i sa nu mai faca glume proaste sau poti fi indiferenta si sa-ti cauti alt baiat mai respectuos.

| Yaguar a răspuns:

A spus ca ai cosuri e una dar ca a hotarit sa va despartiti deja e ceva mai serios, nu trebuie sa iti faci asa prieten care considera ca prezinta cine stie ce si crede ca poate sasi permita totul, trimitel chit mai departe de tine.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa se desparte de tine pentru asta?oh go on.fii indiferenta si lasa l in lumea luioh go on

| RedGuy a răspuns:

Depinde de el,daca el s-a despartit de tine asta inseamna ca nu prea contai pentru el.Dar cu glumele proaste, am citit ce au scris unii mai jos, daca el iti spune un lucru rau asta nu inseamna ca gata nu te iubeste/place etc...Eu,spre rusinea mea obisnuiam sa mai fac glume nu prea placute, dar asta nu insemna ca nu iubeam persoana aia...asa eram eu.

| DizzyXD a răspuns:

Dal dq trateaza-l cu fundu asa merita, daca te iubea nu facea glume proaste ca sa te simti tu naspa, daca tinea la tine macar putin te baga in seama macar cu un buna.
Eu zic sa ii intorci spatele cand trece pe langa tine sa te intorci cu fundu la el asta o sa doara cel mai tarebig grin

| bilexa a răspuns:

De fapt el iti dadea un apropo in legatura cu cosurile dar fiind ca tu nu ai aprobat ce avea el in cap s-a despartit de tine. Parerea mea e sa-l lasi in pace, si sa-ti gasesti altul care nu face nazuri daca iti apare un cos sau nu. Daca deja dupa 1 luna face nazuri atunci peste 2 ce alte neplaceri o sa gaseasca, e clar ca a vrut sa fie cu tine din alte motive. Treci la urmatorul si cand il vezi ignora-l, nu o sa fie usor ()daca ai inceput sa ti la el ) dar treci tu peste astea. Un baiat care tine la tine face anumite compromisuri.
Bafta, fata.

| pufarina9999 a răspuns:

Daca mai vrei sa fii cu el.incearca sa vorbesti cu el. daca nu.dal draq ca nu merita.te vei umili in fata lui daca te tot milogesti de el

| Papusha_2204 a răspuns:

Nu e singurul baiat laughing. Wake up, girl! Din moment ce se comporta asa e clar ca in mintea lui nu era ceva serios. Renunta la el :*!