| imyourdestiny2 a întrebat:

Fostul meu prieten a inceput sa se dea din nou la mine...etc. iar eu l-am intrebat ce vrea de la mine cu adevarat el a zis ca nici el nu stie dar stie ca ii place de mine din nou. i-am spus sa se gandeasca la ce vrea si sa-mi dea mesaj...problema e ca nu mi-a dat mesaj de cateva zile? ce vrea? sa-l mai astept? sa ma impac cu el?

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ca nu stii ce vrea el e clar dar ce vrei tu...stii?

| AnNe a răspuns:

De ce te astepti sa-ti dea el un raspuns daca nici uh nu sti ce vrei... poate se mai gandeste.cine stie

| albastrualb77 a răspuns:

Poate vrea sa se mai gandeasca, mai lasa-l cateva zile...