| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Fostul meu prieten imi zice pe mess ca ii e dor de mine si o chestie amuzanta.eu sunt in strainatate am plecat cand a inceput vacanta si ma intorc cand incepe din nou scoala.eu noaptea nu prea dorm deci dorm ziua

odata cand vorbeam cu el mi-a zis ca cu o seara inainte a adormit mai devreme si eu i-am zis la misto sa doarma el si pentru mine.si sa va spun ce a zi ca el nu vrea sa doarma PT mine, el vrea sa doarma CU mine.eu am aproape 13 si el 14...si imi zice mereu ca abia asteapta sa ma intorc

m-a facut sa sufar mult dar parca mai tin la el ce ziceti sa ma impac cu el cand ma intorc sau sa incerc sa il uit.eu cred ca s-a schimbat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...ai plecat pe ziua mea si te intorci de ziua lui...nu conteaza a cui oh go on

asa->reveniiim
imi amintesc faza asta mi'ai mai spus'o... parca straight face

eh, a facut si el o gluma.
sau poate...chiar vrea smugsmug
neahoh go on
o gluma amarata stai linistita
am avut parte si eu de glume de genul asta de la cineva dar nu le iau in seama.decat rad vreo 20 de minute mimin ca de.asa sunt eulaughing

vezi si tu daca s-a schimbat. daca nu lasa'l in pace...
daca s-a schimbat smugsmug pai...iti doresc sa fii fericita cu el! happy
stiu ca si tu imi doresti acelasi lucru oh go on nu e nevoie sa imi mai spui laughinglaughinglaughing

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Eu cred ca s-a schimbat, în rău.

| Pandicorn123 a răspuns:

Fa ceti spune inima. daca inca mai crezi ca ar trebui s ii mai dai o sansa fa-o. daca ell zice ca tine la tine si asteapta sa te intorci mai dai o sansa. depinde si cu ce te-a suparat daca crezi tu ca sunt probleme grave atunci uita-l daca sunt doar niste mici certuri intoarcete la el. succes! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupu isi schimba blana dar naravu ba.winking