| Iancugeorgiana a întrebat:

Fostul meu prieten mi-a spus ca numai simte nimic pentru mine dar atunci cand ma vede imi zambeste,incearca sa ma ia de gat,de mana, sa ma ia in bratesad
Oare de ce? voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| vRaz a răspuns:

Pentru ca inca simte ceva. Nu mai e la fel de intens ca sa continue o relatie, dar ceva este! Iti garantez asta(sunt baiat). Sper ca te-am ajutat happy

| Kristelle a răspuns:

Eu cred ca el incearca sa se apropie din nou de tine..Simte atractie fata de tine..sau pur si simplu ii esti draga!

| Chrisa28 a răspuns:

Atractie fizica draguta, vrea sex de la tine, nu te-ai prins? tongue

| madutzu19 a răspuns:

Inca mai simte ceva pentru tine si incearca sa se apropie de tine.