| sorina18 a întrebat:

Fostul prieten imi tot zambeste cand ma vede,ma tachineaza,incearca sa ma ia in brate,imi mai pune mana pe fund,incearca cu orice pretext ca sa puna mana pe mana, sa ma ia de mana cu toate ca el mi-a spus ca numai vrea sa se impace cu mine si ca numai simte nimic pentru minesad.
De ce credeti ca face aceste gesturi avand in vedere ca a spus ca nu vrea sa ne mai impacam si ca numai simte nimic pentru mine?sad
Ce sa mai intelegstraight face

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Vrea doar sa isi bata joc, sa isi demonstreze siesi sau altcuiva ca te poate avea cand vrea, pentru ca tu esti la dispozitie lui.
Nu ii mai permite sa te atinga asa! straight face

| Alexaa_4438 a răspuns:

Aici depinde si ce fel de persoana e... daca face chestiile astea in prezenta prietenilor lui inseamna ca vrea sa le demonstreze lor ca te poate avea oricand.Nu stiu, pot fi multe chestii, dar daca te intreaba ceva, mai intai discuta cu el cand sunteti doar voi doi si spune-i ca e serios.

| napoleon16 a răspuns:

Probabil ii pare rau... ca tea dezamagit nu stiu ce mai zic...

| Elvena a răspuns:

Pai daca a zis ca nu vrea sa se impace cu tine, atunci nu vrea si gata. Nu prea e nimic dubios aici, daca a zis nu, pai atunci e nu.
Restul, ca iti zambeste si tot, cred ca incearca sa ramaneti totusi prieteni. Poate a considerat ca relatia voastra a fost una frumoasa si sa ramaneti macar in termeni buni. Oricum, daca a zis ca nu mai simte nimic pentru tine, inseamna ca asa e. Rareori se intampla sa zica ceva si sa simta altfel, iar persoanele care fac asta nu sunt prea serioase. Mai bine incearca si tu sa nu te mai alarmezi la fiecare zambet pe care ti-l arunca; acum ca v-ati despartit, nu trebuie sa arunce cutite dupa tine ca sa se inteleaga ca nu mai vrea o relatie. laughing

| Katgirl12 a răspuns:

Probabil ca si-a dat seama ce a pierdut dupa ce nu a mai avut.Te inteleg in ce situatie estibig grin Probabil ca vrea doar sa o faca pe alta fata geloasathinking Sau poate ca vrea sa va impacati love struck Ar trebui sa porti o discutie cu el.Dar sa fie cat mai serios..Si sa-l intrebi de ce face toate acele gesturi..Eu asta as face daca as fii in locul tau big grin Sincerbig grin. Sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes.Te pup:*Bafta:*.

| sorina18 explică:

Sa puna mama pe mine*