| sweetgirl_7224 a întrebat:

Fostul meu prieten sta cu o fata dar tot timpul se uita foarte frum. la mine el zice ca nu ma mai plk dar nu stiu ce sa cred... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| etern94 a răspuns:

Poate totusi nu te-a uitat.Prin asta ar putea sa-ti demonstreze ca mai tine la tine.Sau vrea sa vada care va fi reactia ta cind il vezi cu alta.Asa cred eu.In fine nu e asa mare problema sa afli, incearca sa vb cu el pe aceasta tema, oricum nu sunteti straini unu pentru celalalt.Incearca.Succes.

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca s-ar uita urat la tine c ar rezolva? incearca sa fie dragut pentru timpul petrecut impreuna, pentru ceea c a fost!

| Vizitiul a răspuns:

Daca nu mai este cu tine, aia nu inseamna ca se uita urat. La fel, daca se uita frumos, aia nu inseamna ca te place. Are pe cineva si nu ar mai trebui sa te intereseze, cel putin respecta relatia in care este implicat.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Gandeste-te putin tongue
Din moment e inainte te iubiea, nu are cum sa te uite asa peste noapte...

| ynna93 a răspuns:

Poate te mai place dar vrea sa te faca geloasa.happy

| AngiiiBlake a răspuns:

Si eu am problema asta. straight face
La scoala tot se da la mine. Tot dupa mine umbla. Ma atinge. Dar azi i-am facut-o. oh go on
M-a atins si atunci a venit un coleg, care e prieten bun cu fostul, si i-a spus sa-i lase "gagica" in pace si m-a luat in brate.
Oricum conteaza daca tu mai tii la el.