| Anileda a întrebat:

De ce zice ca nu ii pasa dar cand dansa cu prietena lui la ziua unui prieten ma ciupea, si se uita la mine?straight facedespre fostul este vb.multumesc

4 răspunsuri:
| Meganos a răspuns:

Este clar, tot mai simte ceva pentru tine!

| octha a răspuns:

Chiar daca nu mai tine la tine, dupa cum am inteles eu, te ciupeste de fund. daca te ciupeste inseamna ca ii placi. daca ii placi inseamna ca esti frumoasa. daca esti frumoasa inseamna ca il atragi.deci esti doar o fata frumoasa pentru el, si pare rau ca s-a despartit de tine. daca i-ai spune asta prietenei lui ca teo ciupit de fund, cred ca lar lasa balta.ciupit de fund inseamna ca s-a dat la tn.deci daca se da la tine, eu asta as face daca as fi in locul prietenei lui.las lasa balta

| Larisa_Elene_fulga_1994 a răspuns:

Pai poate inca il mai atrage corpul tau asa putea sa te ciupesca de mana etc sau poate vre ceva vrea sa iti sp ceva numai el stie dac vrei sa afli bine dac nu iar bine sh inca ceva nu il intreseaza actuala lui pr

| AndreeaBaby a răspuns:

Cu siguranta inca il atragi, dar orgoliul masculin este mult prea mare ca sa lase loc si sinceritatii