| RzVrazvan a întrebat:

Frate ar fi normal sa imi incep viata sexuala la varsta de 15 ani? si voi cum ati procedat prima oara?(baieti)

1 răspuns:
| Betty18 a răspuns:

Tind sa cred ca esti o fata desteapta si nu gandesti ca colegele/prietenele tale, care probabil ti-au povestit ca au facut-o si a cam sosit si vremea ta, si stii raspunsul. Acum vrei si tu sa incerci, dar NU, nu e bine. esti prea mica. Nu se intampla daca mai astepti vreo doi ani, desi ideal ar fi sa ai 18 ani, dar nah acum observ ca e privita ca o minune si una de 17.In ce hal au ajuns fetele din ziua de azi :-J Chiar doresti sa te ingrijorezi de la varsta asta cu intrebari de genul "oare sunt insarcinata daca?"