| pryntesa a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Cum a fost pentru prima oara?

9 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Nu inteleg de ce da-ti raspunsuri "nu mi-am inceput-o" intrebarea nu e "v-ati inceput viata sexuala?" si la ce varsta si cum a fost. deci, daca sunteti virgini nu are rost sa raspundeti.

| DouaPuncteD a răspuns:

Mi-am început viaţa sexuală la 15 ani. A fost foarte frumos. Puţin dureros la început dar totul a fost ok până la urma. Pot spune că si la al doilea contact sexual a mai durut puţin dar după aproximativ al treilea contact nu am mai avut dureri si plăcerea a fost mult mai intensă.

| danaiubitzik2006 a răspuns:

La 16 ani si a fost super.

| LobyCreW a răspuns:

13 anisori. eram la party la prietena mea neam jucat un jocwhistling prostesc cine da cele mai multe beri peste cap am dat vreo 2 si m-am imbatat am luat-o in pat ne-am sarutat am smugsmug fff si gata

| RoxAnana a răspuns:

Nu mi-am inceput-o

| Andrulica a răspuns:

La 15 ani si a fost frumoslaughing!

| Mus1k a răspuns:

Sa mai pui intrebarea asta peste 3 aniwinking.

Poi avand in vedere ca am 13... si din greseala pe la 11 jumate... a fost binelaughing

| edyman a răspuns:

La mine acasa cand eu si prietena mea ne-am hotarat s-o facem. Amandoi eram virgini si ne iubeam nespus de mult. Daca imi dai si mie o fundita mica mica si pitica si un votulet cat un omulet ar fi zoooper. Ms Anticipat

| Funny a răspuns:

La 15 ani. tu?