| Dragosh_4458 a întrebat:

De la ce varsta ati inceput viata sexuala? Si cum a fost prima oara? Si unde? >: (fete & baieti ) cel mai interesant raspuns vot + funda xD

Răspuns Câştigător
| westwick a răspuns:

Eram aproape de 14 cu prietena mea tot de 14 ani.A fost si atunci e si acum o bomba sexi si nu exagerez.Pentru funda ti-o arat. big grin. Prima data a fost mirific desigur, aveam experienta din ce mi-au spus prietenii mai mari.S-a intamplat intr-un muzeu in clasa a opta.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar de ce te legi tu de intimitatea fiecăruia?
Pa, pa.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Dragos sunt sigur ca ai doar 12 ani dar fin.

| xVanii a răspuns:

La 14 ani.Pe mess smug.Nu a durat mult oh go on rolling on the floor. Interesanta intrebare ocum.