| Mihai123211 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? Cum a fost prima oara?

3 răspunsuri:
| 141414 a răspuns:

16 si a fost genial, doar ca trei zile m-am simtit tot virgina. Daca nu iti place sa faci sex inseamna ca nu o faci cum/cu cine trebuie. E genial. Dar totusi simti daca e momentul potrivit si daca esti rational si integru nimic rau nu se poate intampla. Daca ai sub 14 ani ignora tot ce am spus. Succes cu fetele! A si nu uita ca prin sex pot aparea boli, copii si, cel mai grav, sentimente. laughing Daca intrebi aici...cred ca nu esti pregatit. Iar voi, cei dezamagiti, capul sus si privirea inainte, va fi si mai bine in viitor.

| coporanana a răspuns:

Nu incerca

| Avon_Comenzi_1998 a răspuns:

14 dar regret sad am avut un prieten care era cu 10 ani mai mare si prima data a fost naspaaaaaaaaa