| So Good a întrebat:

Frate nu merge... habar nu am ce sa mai fac, a gasi o prietena si pe un criteriu mic a fi draguta... nu cred ca cer mult deci ce ar trebui sa fac? http://www.TPU.ro/......stiu-care/ aici e descriere nu mai scriu iar :) deci vreau si eu un sfat cu adevarat FOLOSITOR ( dau FUNDA )

1 răspuns:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Poi. faza e ca, cand te intalnesti cu o fata nu trebuie sa'i iei un trandafir.Si vorbele dulci este un cadou.Crec ca fetele nu stau mult cu tine pentru ca ele te cred prea... Nu stiu cum sa zic. Dar nu trebuie sa aduci un trandafir neaparat unei fete.
Daca stii sa te comporti ajungi mai departe.
Si nu uita. VORBELE DULCI este intotdeauna cheia iubirii voastre, sarutul, e cheia dragostei:}
Bafta,

Ash.