| RoxiiSiAtat a întrebat:

Frate, voi nu v-ati saturat de userii astia care pun intrebari de genu " care e culoarea voastra preferata; daca e ca a mea primiti funda"?
Hai ca la inceput erau mai putini, dar acum vezi pe fiecare pagina cate o intrebare d`asta.
Si voi, cei care le raspundeti? Incepeti sa insirati toate aiurelile alea (culori, animale, mancaruri preferate etc ) doar pentru o funda? Asa ati ajuns?
Sunt oameni care au intrebari mult mai importante si nu le raspunde nimeni. De ce?
E clar ca TPU nu mai e ce era la inceput si acum totul se invarte in jurul "funditselor".
Probabil o sa fiu criticata, dar nu conteaza.
Si da! Am postat la categoria asta ca sa vada toata lumea happy
O seara buna!

10 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Eu de regula nu dau raspuns la intrebari de genu... Cel mult corectez greselile gramaticale, care sunt frecvente pe TPU. Mai mult, la toate intrebarile idioate de-a dreptul, dau nota 1 si spam. Va sfatuiesc sa faceti acelasi lucru, ca sa fie luate masuri de catre admini.

| Nairam17 a răspuns:

Bine zis, sunt intru totul de acord cu ceea ce ai zis. In general incerc sa evit intrebarile de genu acela, oricum sunt nou pe aici de cateva zile. Mai devreme citisem o intrebare cum ca un baiat s-a despartit de prietena lui din cauza ca cineva la filmat si la postat pe youtube --- Ma asteptam la orice sa vad acolo --- Cand --- raman uimit --- erau secvente dintr-un joc Wrestling, mai era si o avertizare in postare ca sunt imagini socante. laughing N-ai ce sa faci, asa e lumea si nu se poate schimba doar din perspectiva unora, foarte putini cei drept, care par cat de cat intregi la minte. Poate suna ciudat ce am zis mai devreme --- in mintea mea parea destul de ok laughing O seara buna si tie tongue

| jeleuriursuleti a răspuns:

Salut, sunt de acord cu tine. Dar eu mai observ o multime de intrebari irelevante, si cele mai multe raspunsuri le primesc cele care zic ca dau funda. Pe mine ma enerveaza cei care isi scriu povestea. De parca ai castiga ceva daca ai funda.
A ajuns ca likeurile pe facebooklaughing
noapte buna!

| stress a răspuns:

Eu inainte sa am cont pe TPU n`am stiut ca e populat numai de persoane de 10-14 ani laughing ca asa se explica atatia disperati de fundite si papioane si etc straight face nu'i asa ca'mi dai fundita pentru raspunsul asta puppy dog eyes? laughing glumesc oh go on

| Flaviius87 a răspuns:

Exact! eu am o intrebare care este legata de munca, si nu primesc niciun raspuns din pacate! de fapt, toate intrebarile mele sunt cu foarte putine raspunsuri, pentru ca multi useri sunt pusti care vor fundițe! că**-ne-am pe ele!
poate de aici gasesec si eu pe cineva care sa imi raspuna, asa ca profit si pun un link, sper sa nu ma injurati :
http://www.tpu.ro/......trecut-de/

| AngelNycoleta a răspuns:

Buna roxii.sunt de acord cu tinebig grinhappy

| davidwarner a răspuns:

Si eu m.am saturat. De ce nu li se sterg conturile, sau si mai simplu, sa faca o categorie speciala sa intre doar cei pe care ii intereseaza. Imi e atat de mila de cei care isi termina raspunsul cu,, funditapuppy dog eyes,,. Cum e oare sa traiesti ca ei?
De ce nu se grupeaza utilizatorii pe categori: cei care vor sa ajute si cei care vor funde. Sa poti alege cine vrei sa iti raspunda la intrebare.Acum pe TPU se pun cele mai tampite intrebari de catre copiii care nu au o viata reala. Primesc o funda si zic,, WOW!,,.
E cam acelasi lucru ca la apelul la politie(bineinteles, nu atat de grav): ar trebui solicitat doar cand e nevoie.

| fugi95 a răspuns:

O alta intrebare cum scapam de ele?
(scriu ele pentru ca unde ati vazut baieti sa puna intrebati de genu asta)
nu ii putem anunta pe cei care se ocupa de TPU sa iea niste masuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Takeshi, vrei să îți dai un glonț în cap? Pentru distracția mea.

@RoxiiȘiAtât, aici ai mai multe șanse să fii raportată din cauza nerespectării categoriei. Ba da sunt sătulă, dar degeaba facem gură. Treci la raportat, se pare că prea puțini se obosesc. Oricum eu raportez zeci de inepții pe zi. Degeaba se pun aceste întrebări fiindcă cei precizați nu vor răspunde, sărăcii că nici ei nu știu ce fac. Altfel s-ar opri.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Eu am pus azi cateva intrebari airea doar de curiozitate si pentru ca am avut nevoie sa aflu.hee hee