| AidaAmaranta a întrebat:

Doresti sa fi frumoasa si saraca, sau bogata si urata.De ce?

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar nu se poate si frumoasa si desteapta si bogata si devreme acasa si invidiata si talentata si smecherita si copiata de toate zdrentele cu impresii?rolling on the floor
Prefer sa fiu Muma Padurii cu inteligenta lui Pitagora

| Flav a răspuns:

In ziua de azi, nu prea ai cum sa fii frumoasa si sa ramai saraca.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Stai sa iti spun cum as vrea eu sa fiu. Dragutza(nici frumoasa frumoasa dar nici urata foc) si sa fiu nici bogata nici saraca, adica sa am o casa frumoasa nu villa si bani suficienti pentru a trai bine.

| paramore a răspuns:

Prefer sa fiu asa cum sunt, sunt multumita de mine chiar daca am un milion de defecteoh go onasta sunt si cui iy placewinkingbine.cui nu, tot binelaughing

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Pai, cred ca un echilibru intre cele 2 ar fi perfect.
Dar daca ar fi sa ne gandim altfel, poti sa fii cat de frumoasa vrei, ca daca esti saraca, ai prieteni putini, dar probabil adevarati.

Daca esti bogata, numai conteaza daca esti urata sau nu. Majoritatea lumii va dori sa stea cu tine datorita portofelului plin.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Mai bine frumoasa si saracaoh go on
big grin
Banii oricum nu aduc fericirea si nu pot cumpara tot.
Iti poti cumpara o casa, dar nu si un camin.
Iti poti cumpara un pat, dar nu si somn.
Poti cumpara un ceas, dar nu si timp.
Poti cumpara o carte, dar nu stiinta.
Iti poti cumpara o functie, dar nu si respect.
Poti cumpara medicamente, dar nu si sanatate.
Poti cumpara sange, dar nu viata.

Banii intretin fericirea... Dar nu o pot cumpara!

| αℓγήα ツ a răspuns:

Paiithinking
o data ce esti bogat, ai bani. daca esti si urat si bogat, iti faci operatii esteticehappy
daca esti sarac, n`ai bani. daca esti frumoasa si saraca, te casatoresti ca unu care are bani.laughing

| Iziii:x a răspuns:

Frumoasa si saracalaughing

| divinuu a răspuns:

Frumoasa si bogatawinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pai, frumoasa deocamdata sunt. Si nici prea proasta, asa ca ma descurc si fara tag-urile astea big grin

| F. a răspuns:

Nu tin neaparat nici la frumusete nici la bani...
dar probabil prima varianta...caci chiar daca as fi saraca mi as construi o cariera si mi as face singura bani. nu as accepta niciodata sa fiu intretinuta de un baiat
in schimb daca as avea decat bani. nu m-ar ajuta cu nimic eventual as avea persoane pe interes in jurul meu

Deci aleg prima varianta happy dar nu numai frumoasa ci si cu creierwinking

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Mai bine frumoasa si saraca decat bogata si urata:-&:in primul rand daca is frumoasa pot sa-mi gasesc un prieten bogat. dar bani nu prea aduc fericireabig grin.DEci mai bine sunt frumoasa:X si saraca!

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
În ceea ce mă priveşte, aş vrea să fiu normală şi normală din amândouă punctele de vedere.Nu ştiu ce înţelegeţi voi prin a fi frumos/urât sau bogat/frumos.Degeaba eşti frumos dacă eşti sărac, sau urât dacă eşti bogat. E o prostie!oh go on
Credeţi că dacă eşti frumoasă şi săracă, prinzi unu bogat şi ţi-ai satisfăcut toate plăcerile; credeţi că dacă eşti urâtă şi bogată poţi să-ţi faci operaţii estetice ca să devii frumoasă. Greşit!happy
Gândiţi-vă la sănătate că aia e mai bună decât toate. Dacă eşti sănătos, poţi deveni şi frumos şi bogat.chatterbox
Bye!kiss

| Larisa_7991 a răspuns:

Lol.frumusetea e irelevanta. oricum imbatranesti si nu mai ramai frumoasa ca altadata.eu una aleg sanatoasa si saraca. daca esti sanatos esti si frumos si cu putere de muncawinkingrestul realizezi incetul cu incetul...

| deutza a răspuns:

Frumoasa si saraca...pentru ca daca esti frumoasa poti sa pui mana pe un tip bogatrolling on the floor

| Ada50 a răspuns:

Eu as dori sa fiu inteligenta sanatoasa si saraca.De ce pentru ca sanatate si inteligenta sunt mai bune decat toate!

| Misssy a răspuns:

Pai sa vad deci dac as fii bogata si urata dar cu ajutorul banilor pot fii cea maai frumos fata. Daca as fii saraca si cea mai frumoasa fata pai probabil as gasi baiatul, cavalerul, printul pe cal alb si sunt salvata dar sinker nici una nici alta mi-as dori sa fiu la mijlok si frumos si urata si bogata si saraca

| Mosotti a răspuns:

Eu as zice ca bogata si urata, frumusetea trece, banii raman si te folosesti de ei boiereste pana mori, asta valabil si la barbati. Dupa ce trece frumusetea nu te mai poti folosi de ea, si dupa ce trece e viata lunga dupa 40 ani in colo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 3-a varianta devil