| ella_2361 a întrebat:

FUNDA.am si eu o problema.anul trrecut mi-am dat gaura pentru piercing si totul a decurs bine fara infectii sau complicatii, rana se cicatrizase si totul era ok. timp de trei zile am observat o mica rana iar dupa 3 zile pielea incepuse sa se subtieze pana cand s-a rupt. nu stiu care este cauza poate piercul o fi fost prea greu, nu pot sa-mi dau seama. va rog ajutati-ma cu sfaturi.

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nici eu nu stiu dc,dar am o prietena care si l-a pus la salon si tot i-a cazut,s-a dus iar sa vb cu aia ca sa vada dc s-a intamplat asta, iar raspunsul daca nu ma insel a fost ca ii l-a respins pielea si daca mai vrea sa incerce poate s-o mai faca, dar dupa c rana se vindeca complet! succes!

| iNeedToScream a răspuns:

Unde e gaura?