| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! ce face un baiat atunci cand place o fata? exista posibilitatea sa o strige si"pisi" si asta de mai multe ori, nu numai o data cum fac toti si apoi sa inceapa sa ma strige si prietenii lui asa? si sa ma intrebe pr lui"ce faci draguta?" etc etc. e un semn? avand in vedere ca baiatul de care imi place uneori cand ma vede zambeste si ii da un cot celui de langa el. sinceri

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

MIe mi se pare ca isi cam bat joc de tine, atat el cat si prietenii lui.

| simf a răspuns:

Sincer, eu cred ca te considera o gasculita. daca te-ar placea cu adevarat, prietenii lui ar sti asta si nu te-ar lua cu "ce faci draguta", din respect fata de el. isi da coate cu amicii pentru ca vede ca-l placi si se simte bine. ia ignora-l o vreme si vezi rezultatul.