| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! ce face un baiat atunci cand place o fata? exista posibilitatea sa o strige si"pisi" si asta de mai multe ori, nu numai o data cum fac totichatterbox si apoi sa inceapa sa ma strige si prietenii lui asa? si sa ma intrebe pr lui"ce faci draguta?" etc etc. e un semn? avand in vedere ca baiatul de care imi place uneori cand ma vede zambeste si ii da un cot celui de langa elhappy

Răspuns Câştigător
| ๓ยเ a răspuns:

Nu prea striga "pisi" si nici "ce faci draguta".la inceput o sa iti spuna "buna",putin cam dezorientat si putin rusinos.dar, dupa ce va cunoasteti de mult timp si sunteti foarte apropiati, el iti va spune "iubi"...doar la inceput va face asa ceva(adica partea in care zambeste si ii da un cot colegului). dupa ceva timp, imediat cum te vede vine la tine. funda?

1 răspuns:
| tbxx a răspuns:

Isi bate joc de tinelaughing