| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! ce face un baiat atunci cand place o fata? exista posibilitatea sa o strige si"pisi" si asta de mai multe ori, nu numai o data cum fac toti si apoi sa inceapa sa ma strige si prietenii lui asa? si sa ma intrebe pr lui"ce faci draguta?" etc etc. e un semn? avand in vedere ca baiatul de care imi place uneori cand ma vede zambeste si ii da un cot celui de langa el?

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Dupa descrierea pe care ai facut-o cred ca da si ai devenit foarte populara in acel grup.Inseamna ca esti pe placul lor si continu-o tot asa.Bafta! Funda

1 răspuns:
| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

Da sunt 95% ca sa te placa!