| xXx_6966 a întrebat:

Funda! Ce parere aveti de primul meu sarut...Era intr'o primavara.in noaptea de Pashe in cimitir. Locul era cam straniu dar a fost super. ea a venit la mine si a inceput sa ma sarute(ea tot pentru prima oara atunci s-a sarutat).

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mișto locul

| cryssa a răspuns:

Wow:O
cel mai marfa!

| Tany a răspuns:

Waw ati ales un loc foarte romantic, dar oricum daca v-ati simtit bine in timpul primului sarut, si nimeni dintre voi nu sa muscat unul pe celalalt sau nu a incercat sa inghita limba partenerului (am avut asa ceva si e foarte scirbos, yeak) pai atunci totul a trecut SUPER si cred ca acest sarut o sa-l tineti minte inca mult timp happy Sarutul sa primit original, mai ales locul in care v-ati sarutat, scuze dar inca sunt cam shocata de locul sarutului. big grin E misto in cimitir.Ai grija ca primavara aceasta sa nu-ti lese amintiri noi ca de exemplu (primul sex, sper sa nu-l faci la fel in cimitir laughing)). Bafta

| daniella9805 a răspuns:

Foarte dragut:X:X:X:X::X:*blushing
asa cum au spus si ceilalti nu conteaza locul atat timp cat voiv'ati simtit bine...si fatalaughing felicitarile mele pentru tupeu pe mine nu cred ca m.ar tine sa fac eu primul pas dar respectele mele pentru ea
banuiesc ca te'a luat prin surprindere. oricum primul sarut oriunde si cu oricine ar fi nu il poti uita niciodata...banuiesc ca si acum il mai simti pe buzeblushing

| DEX a răspuns:

O parere care imi face pielea de gaina laughing)))

| Andrei1496 a răspuns:

Mijtooooo
eu zic ca nu conteaza locul unde va sarutati
conteaza ca ati facut-o
dupa parerea mea ii foarte fainn si misto

| liric a răspuns:

Ce loclaughing)) daca e o intreabare la misto inseamna ca ai fantezii frumoasewinkingbig grin
daca e pe bune super tare locu imi place poate anul urmator si sex in cimitirlaughing))