| marya29 a întrebat:

Ma sarutat pentru prima oara si a fost de asemenea primul meu sarut dar dupa 2 zile s-a despartit de mine si acum ma simt oribil... Ce sa ma fac?

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Iti cauti un alt baiat, fi atenta aici, tu inca esti la inceput, o sa mai patesti asa de multe ori, tu tine minte asa: nu te lasa usor, nu te conbina cu baietii de tip rai dar nici cu cei mai fraeri, pe la jumatate; nu iti incepe viata sexuala mai devreme de 17 ani daca poti si dupa 18; nu fi suparata dupa un astfel de esec, trebuie sa fi tare in viata; fi tare si nu fa prostii.
Cautati un alt baiat si nu mai suferii atat, baietii sunt rai si vor sa isi bata joc, cautati un baiat romantic care are suflet...
Sper ca team ajuat. Funda? PLZzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Acadeeeaa a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti oribiltongue. el a fost primul, o sa vezi cate relati o sa mai ai...ehee.
Capul sus :*!