| Deathblow a întrebat:

Funda celuii mai bun raspuns! am de facut exprimarea opiniei la poezia "La oglinda" de G. Cosbuc. cam cum trebuie sa incep? stiu ca se incepe: parerea mea este ca poetul... dar care e continuarea?

2 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Care-i legatura intre Limba & Literatura Romana si Dragoste & Sex? rolling eyes termina-ti scoala! sau vrei sa-i combini iubitului poezia cu dragostea interpretata aici? thinking

| Deathblow explică (pentru Analytical):

NU, dar aici posturile sunt mai repede vazute. am nevoie urgenta de un raspuns si de aia