| VreauFete a întrebat:

FUNDA! Cine imi da cel mai tare status de messenger ( amuzant / de dragoste) primeste funda mersi mult

7 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare

Toti cautam idealul, cind de fapt nici nu exista

Wikipedia:eu stiu totul Google:eu am de toate Internetul:fara mine nu aveti valoare Curentul electric:Serios?

Noi nu tinem minte zilele, noi tinem minte momentele

Iubiti pe cei care va face sa zimbiti

Daca baiatul te iubeste cu adevarat, el mereu isi va face griji unde esti si cu cine, nu doar sa te intrebe ce faci

si visul meu nu are limite

Ai cazut? Scoala-te. Nu poti? Stradui-te.Plingi? Sterge lacrimile. Te doare? Indura. Ti-i obijduitor? Uita. Cum? Cumva.

Oricine poate sa cucereasca o fata, dar nu oricine poate sa o pastreze linga el.

Intr-o zi se intalnesc dragostea si prietenia. DRAGOSTEA intreaba PRIETENIAsickDaca eu exist tu ce rost mai ai? PRIETENIA raspunde - Ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima

O fata care iubeste cu adevarat nu va putea spune anume de ce il iubeste

-Vai, acesta e noul tau iubit? -Ba nu, nu e nou, dar ca a fost spalat cu Perwoll Color Magic

Ai grija de ea caci in ea este fericirea ta

Bani, femei si bautura, lasa totul sa fie ca in filme

Pe fata cu ochii verzi, niciodata sa n-o crezi, ea pe tine te priveste dar la altul se gindeste

Te sarut in vis, te sarut in scris, te sarut in gind dar in realitate cind?

A iubi e bine dar sa stii pe cine, sa iubesti curat un singur baiat.

Sa ai curajul sa spui da, sa ai curajul sa spui nu si orice s-ar intimpla sa ai curajul sa fii tu.

Nu iubi baieti frumosi ca sunt tare mincinosi, dintr-un zimbet dragalas te trezasti c-un copilas

Grea e viata unui peste ce sa zbate pe uscat, dar mai grea a unei fete ce se zbata sub baiat.

Imi place sa merg prin ploaie, caci nimeni nu ma vede cum pling pentru tine.

Cea mai mare minciuna-sa promiti persoanei iubite ca o vei iubi pina la sfirsitul vietii

Ea a ramas singura, siroae de lacrimi, in ochi tristete, in suflet durere, iar zimbetul este doar pentru persoanele care o incurajeaza.

Eu nu sunt frumoasa ca o papusa, nu sunt desteapta si nici idiala, sunt doar o fata cu un zimbet dragut, doi ochi stralucitori si un suflet adevarat.

Mi-e frica sa mai iubesc, caci dragoastea doare.

La intrebarea CE FACI?, raspund PERFECT, dar as dori ca cineva sa ma priveasca in ochi si sa-mi zica: SPUNE ADEVARUL

El chiar si pe obraz m-a saruta diferit

Cit de dureros e sa fii doar prietena celui pe care il iubesti

Noi nu tinem minte data, noi tinem minte momentele

Accept realitatea.Ea ma face mult mai puternica

Doar cu tine sunt fricita pentru ca te iubesc

Eu nu mai sunt acea fetita mica cu ochi nevinovati, gata, am crescut, dar sentimntele au ramas aceleasi. Te iubesc

Crezi ca o sa fug dupa tine? ha ha, nici sa nu te gandesti, sunt pe tocuri, mai e si coroana,doamne ferste sa cada

Tu pentru min esti totul, chiar si mai mult

intratit de mult isi doreste sai fie alaturi,atit de mult vrea ca aceasta vara sa fie nemaipomenita,cit de greu nu va fi dar ea a promis ca va fi fericita si va face totul pentru asta

Am nevoie de cineva, dar nu am ne voie de orcine! Am nevoie de acel cineva care are nevoie de mine...Te iubesc.

Imi este indiferent ce spune lumea, imi iubesc alesul inimii

Bucurii, fericire, zimbete, distractie, iubire. Asta e viata

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa rizi cand inima iti plange!

Nu te schimba pentru cineva

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum să-ţi schiţeze un zambet atunci cînd esti trist.

Fii linga acela, care iti daruieste zimbetul pe fata

Fumatul inseamna moarte. Moartea inseamna comn. Somnul e sanatate. Asa ca fumati pentru sanatate.

No love. no stress. no problems

-Domnisoara, care e telefonul tau? -Nokia. -Nu, am in vedere numarul. -Orange. -Nu, am vrut sa spun cifrele. -Arabe

Originala? ♥ Mereu! Copiata? ♥ De fiecare data! Ma barfesti? ♥ Bravo

La 3 ani ''Mami te iubesc" La 16 "Mama e atât de enervanta." La 18 "Plec de acasă" La 25 ''Mamă, ai avut dreptate" La 50 ''Nu vreau să-mi pierd mama" La 70 "As da tot doar s-o am pe mama linga mine"

| Lilia2621 a răspuns:

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare

Toti cautam idealul, cind de fapt nici nu exista

Wikipedia:eu stiu totul Google:eu am de toate Internetul:fara mine nu aveti valoare Curentul electric:Serios?

Noi nu tinem minte zilele, noi tinem minte momentele

Iubiti pe cei care va face sa zimbiti

Daca baiatul te iubeste cu adevarat, el mereu isi va face griji unde esti si cu cine, nu doar sa te intrebe ce faci

si visul meu nu are limite

Ai cazut? Scoala-te. Nu poti? Stradui-te.Plingi? Sterge lacrimile. Te doare? Indura. Ti-i obijduitor? Uita. Cum? Cumva.

Oricine poate sa cucereasca o fata, dar nu oricine poate sa o pastreze linga el.

Intr-o zi se intalnesc dragostea si prietenia. DRAGOSTEA intreaba PRIETENIAsickDaca eu exist tu ce rost mai ai? PRIETENIA raspunde - Ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima

O fata care iubeste cu adevarat nu va putea spune anume de ce il iubeste

-Vai, acesta e noul tau iubit? -Ba nu, nu e nou, dar ca a fost spalat cu Perwoll Color Magic

Ai grija de ea caci in ea este fericirea ta

Bani, femei si bautura, lasa totul sa fie ca in filme

Pe fata cu ochii verzi, niciodata sa n-o crezi, ea pe tine te priveste dar la altul se gindeste

Te sarut in vis, te sarut in scris, te sarut in gind dar in realitate cind?

A iubi e bine dar sa stii pe cine, sa iubesti curat un singur baiat.

Sa ai curajul sa spui da, sa ai curajul sa spui nu si orice s-ar intimpla sa ai curajul sa fii tu.

Nu iubi baieti frumosi ca sunt tare mincinosi, dintr-un zimbet dragalas te trezasti c-un copilas

Grea e viata unui peste ce sa zbate pe uscat, dar mai grea a unei fete ce se zbata sub baiat.

Imi place sa merg prin ploaie, caci nimeni nu ma vede cum pling pentru tine.

Cea mai mare minciuna-sa promiti persoanei iubite ca o vei iubi pina la sfirsitul vietii

Ea a ramas singura, siroae de lacrimi, in ochi tristete, in suflet durere, iar zimbetul este doar pentru persoanele care o incurajeaza.

Eu nu sunt frumoasa ca o papusa, nu sunt desteapta si nici idiala, sunt doar o fata cu un zimbet dragut, doi ochi stralucitori si un suflet adevarat.

Mi-e frica sa mai iubesc, caci dragoastea doare.

La intrebarea CE FACI?, raspund PERFECT, dar as dori ca cineva sa ma priveasca in ochi si sa-mi zica: SPUNE ADEVARUL

El chiar si pe obraz m-a saruta diferit

Cit de dureros e sa fii doar prietena celui pe care il iubesti

Noi nu tinem minte data, noi tinem minte momentele

Accept realitatea.Ea ma face mult mai puternica

Doar cu tine sunt fricita pentru ca te iubesc

Eu nu mai sunt acea fetita mica cu ochi nevinovati, gata, am crescut, dar sentimntele au ramas aceleasi. Te iubesc

Crezi ca o sa fug dupa tine? ha ha, nici sa nu te gandesti, sunt pe tocuri, mai e si coroana,doamne ferste sa cada

Tu pentru min esti totul, chiar si mai mult

intratit de mult isi doreste sai fie alaturi,atit de mult vrea ca aceasta vara sa fie nemaipomenita,cit de greu nu va fi dar ea a promis ca va fi fericita si va face totul pentru asta

Am nevoie de cineva, dar nu am ne voie de orcine! Am nevoie de acel cineva care are nevoie de mine...Te iubesc.

Imi este indiferent ce spune lumea, imi iubesc alesul inimii

Bucurii, fericire, zimbete, distractie, iubire. Asta e viata

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa rizi cand inima iti plange!

Nu te schimba pentru cineva

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum să-ţi schiţeze un zambet atunci cînd esti trist.

Fii linga acela, care iti daruieste zimbetul pe fata

Fumatul inseamna moarte. Moartea inseamna comn. Somnul e sanatate. Asa ca fumati pentru sanatate.

No love. no stress. no problems

-Domnisoara, care e telefonul tau? -Nokia. -Nu, am in vedere numarul. -Orange. -Nu, am vrut sa spun cifrele. -Arabe

Originala? ♥ Mereu! Copiata? ♥ De fiecare data! Ma barfesti? ♥ Bravo

La 3 ani ''Mami te iubesc" La 16 "Mama e atât de enervanta." La 18 "Plec de acasă" La 25 ''Mamă, ai avut dreptate" La 50 ''Nu vreau să-mi pierd mama" La 70 "As da tot doar s-o am pe mama linga mine"

| LoveDee03 a răspuns:

Primul,ultimul cuvant tot una,o veche melodie fredonez intruna,ochii privesc in gol pe undeva iar praf s-a asternut in urma ta!
Cuvinte fara sens,priviri de ne-nteles,ochi inecati in lacrimi,gesturi pline de patimi!
Promisiuni,uita-te,nepastrate,amintiri si vise destramate,vorbe sincere ce au trecut pe langa noi,imagini derulate cu noi amandoi!
Ca floarea de cires,iubirea a-nflorit,si-asemeni a cazut,a disparut subit,macar de ar fi asa, dar simt si cred ca ea, inca mai e in inima mea...si-a ta!
Visele sunt in inima noastra, nu le lasam sa iasa, deoarece ne temem ca atunci cand vor da de lumina se vor spulbera!

| Elena199 a răspuns:

Hai sa iti explic cum sta treaba.Tu dragul meu faci parte din trecut, iar trecutul este istorie, iar eu... ei bine mie nu mi-a placut niciodata istoria!happy [far suparare pentru domnu /doamna de istorielaughing]

| AnonimulxD112 a răspuns:

*Numai langa tine viata are sens...
Ce este iubirea azi am inteles...
Tot ce e frumos a inceput cu tine
Si cum te iubesc eu n`am iubit pe nimeni

*Pana nu pierzi pe cineva...nu ai cum sa ii simti lipsa.

*Te las,tot cea a fost, Crezi ca n-are rost,esti doar unul in viata mea,te-am asteptat,tunu te`ai schimbat,acum te las in urma mea

*Vorbe goale fara reflect,nu te mai vreau,m`am saturat sa te astept,de una singura o sa ma simt perfect...

*Vrei ceva ce nu poti avea,Vrei iubirea mea nu dupa tot ce mi-ai facut, Tu m`ai mintit si m`ai mintit si m`ai umilit, vreau sa las totul in trecut...

*Vrei...sa`mi spui ceva,Am aflat deja toti stiu ce fel de om esti tu,m`ai iubit putin,m`ai plimbat putin,si crezi ca`ti apartin

*In suflet cu mine de mana cu eaoh go on ai curajul sa`mi spui ca nu`ti plange inima?raised eyebrows Nai cum sa ma uiti usor,dragostea pentru mine nu e de decor,Iti zambesc,Te omor!

*Ma urasti dar te simti bine langa mine
Ma ignori,dar ai vrea sa fi cu mine
Nu ma suporti, dar iti sunt draga

*Timpul trece au trecut mult prea usor sentimente care uneori credeai ca dor au trecut toate dar amintirea inca a ramas la fel ca si scrumul de tigara Ars

*Ochii mei daca ii iubesti nu`i vei putea uita niciodata iar ei nu te voi uita pe tine niciodata

*Esti cireasa de pe tort esti iubirea ce o port esti dragostea adevarata ce se intampla in viata o data:X

*Nu ma supar din contra sunt chiar fericita, daca eram un nimeni nu eram asa barfita...castig orice meci,pe scena iti dau scor...iar daca o dau in bara,Am grja sa fie BARA-GOl!

*pot sa cad,ma pierd in fum si apoi o iau de la caplove struck,Ma ridic la cer,ce mister,totul se invarte in jurul meu.

*Am ranit persoane dragi,poate asta mi`e fireasmug-Ma uit in ochii mei in poze si imi intorc privirea.

*Am aflat ca nu poti avea incredere in nimeni,am aflat ca la cel ce te astepti mai putin te poate trada,am aflat ca nimanui nu`i pasa daca sunt fericita sau trista,am aflat ca in lume exista mai multa ura decat prietenie.

*de cand lumea e facuta ochii nevazuti se uita,si pe mine m`a uitat cineva ce mi-a fost drag

*Amintirea nu se scrie pe`o foaie de hartie ci pe`o inima curata ca sa nu fie uitata

*Cand ma gandesc k te gandesti k ma gandesc la tine,gandeste-te k ma gandesc k te gandesti la mine.

*Complimentele tale nu ma ridika,criticele nu ma coboara,sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu,nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot, sunt ceea ce sunt, iar daca nu`ti convine nu ma plang.

*Fite gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine stiu sa`n vart totul pe loc dobor prosti dintr-un foc sunt fetita smecherita. Hai fa pasi si gura mica...

*Cheia succesului e sa stai in casa
Caci.multi au uitat de tine

*Poarta`te frumos cu ea k e prea mica si nu stie ce vrea,spune`i DA cand spune NU cand zambeste zambeste`i si uh, cand greseste n`o certa k e prea mica si nu stie ce vrea.

*~Nu sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita~
~hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care.~

*Sa iert? tot timpuloh go on
Sa uit? niciodata

Funda?

| Cabuli99 a răspuns:

Hey idiot, wave I love you!

| Captive a răspuns:

Lacrimile unei femei le merită doar o ceapă.