| VreauFete a întrebat:

FUNDA! Cine imi da cel mai tare status de messenger ( amuzant / de dragoste) primeste funda mersi mult

3 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

1)Foaie verde sos de peste uite prostu cum citeste!
2)DC BEI APA? Pestifac sexz in apa 0_o
3)Periutza de dinti:Crek am cea mai nashp meserie din lume :((.
la care Hartiea Ijenica:Mdeah :-j
4)Eu sunt faraonul >:D(la statusu asta bagi vidu asta
http://www.youtube.com/watch?v=sdmi9tfMXME )
5)De iubesc, te doresc, date dracu k glumesk :-j
6)
Fundatia
Universala
Catre
Kacat

| andyutu23 a răspuns:

Amuzant:Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA, sida inseamna moarte.deci numai bea suc de fructe
de dragoste:Se lasă din nou tăcerea în lumea mea… această linişte parcă mă asurzeşte, iar tot ce mă mai ţine în viaţă e speranţa că într-o zi îmi vei şopti că mă iubeşti… aş putea trăi asa o veşnicie…!:X

| Stefanu a răspuns:

De dragoste: Tu esti viata si inima mea, numai ca nu stii acest lucru.

Stima!