| VreauFete a întrebat:

Cine spune cel mai tare status(pentru messenger) de ras sau de dragoste primeste funda big grin

4 răspunsuri:
| Diix a răspuns:

"Daca dragoste nu e, nimic nu e"
"Vrei un televizor cu plasma cu doar 3 lei? Nu avem."
"I am addicted to your heart"
"I

| 18missy a răspuns:

I love you atat de tare
încat I believe ca mor
you are so încantatoare
oh, my dear, cât te ador.

When I go la brat cu tine
ma simt very magulit
caci are looking toti la mine
oh, I am so, so fericit.

All ar fi atat de bine...
but you see, nu-i chiar asa
caci I tell ce simt în mine
dar tu smile si smile într-una
And I think ca spun traznai.
Please don't face pe nebuna
si mai look în ochii mei.

Understand? I love you draga
cum vrei sa-ti mai vorbesc
you are totul pentru mine
and I want sa te-ntalnesc.

But is dificult, vezi bine
caci your mother e pe faza
si din five în five minute
carefully ne controleaza

Maybe sa ajung la tine
ca in Shakespeare, "Juliet"
I "Romeo" love pe tine
give me scara din boschet

| TheBlackCrystal a răspuns:

Iti dau mai multe ca nu stiu care iti place:ce plictiseala...se sperie si mortii de ea
D N D dau pisica cu ruj verde
te iubesc si te ador ca pe'o roata de tractor
viata e cruda...hai sa o gatim
am citit ca fumatul scurteaza viata asa ca m-am hotarat sa nu mai citesc
Cam atat stiu FUNDA?!

| DragutzikaDeDe a răspuns:

Nu poti schimba trecutul, dar iti poti nenoroci un prezent linistit ingrijorandu-te des

Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Spre viitor.Toti oamenii sunt trecatori, dar nu toti trecatorii sunt oameni…

Soarta unei glume depinde de urechea care o aude, nu de limba care o spune.

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

Incerc sa ma gandesc cum ma pot gandi la ce vreau sa ma gandesc.

Munca n-a omorat pe nimeni, dar nu ma risc.

Cine se trezeste de dimineata casca toata ziua.

Exista 2 cuvinte care te ajuta sa deschizi multe usi: trage si impinge.

Decat sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos.Cine sapa groapa altuia se numeste gropar.