| Eusicamatat a întrebat:

Cel mai tare status de dragoste primeste funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand soarele pe cer rasare, si pasarica-mi ciripeste-ntruna, eu ma gandesc cu disperare, unde-ti tii acum tu mana. e mai profund. laughing

| Eusicamatat explică (pentru anonim_4396):

Este foarte profund an alt sens laughing e chiar tare mersi laughing o sa al pun :* ai funda

| BuciSh0t a răspuns (pentru Eusicamatat):

Asatongue

| Eusicamatat explică (pentru BuciSh0t):

Asa si? tongue

| BuciSh0t a răspuns (pentru Eusicamatat):

Asa si asa:p

| Eusicamatat explică (pentru BuciSh0t):

Http://www.tpu.ro/......plictisti/ vb pe intrebarea asta

11 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

"Şi când dintr-o îmbrăţişare simţi că primeşti tot ceea ce ai nevoie... înseamnă că eşti în braţele persoanei potrivite ♥." sau "♥ Când nu am chef de nimeni vreau doar să compun. Dacă ne iubim înseamnă c-avem multe în comun." Uite de aici ia statusuri http://www.facebook.com/......media/set/ Este cea mai tare pagina cu statusuri :). Succes.

| Eusicamatat explică (pentru aleCsandrra):

Mersi sunt dragute :*

| diana0213 a răspuns:

Sopteste-mi ceva, dar atat de incet incat sa te aud doar cu sufletul.

| Alecsiiia a răspuns:

✈ Iubirea nu este complicată, oamenii sunt;
Iubirea nu pleacă, oamenii o fac.
sau
✈ Nu prea cred că timpul pe care îl voi petrece cu tine îmi va fi de ajuns, dar să încercăm. Let's start with fσrever!

sau

✈ Când trebuie să-i mărturiseşti cuiva că îl iubeşti?
- Înainte să ţi-o ia altcineva înainte.

✈ IUBIRE = formă de amnezie, atunci când o fată uită că mai sunt 1, 5 miliarde de băieţi pe pământ.

✈ Dacă o să-ţi fie dor de mine, aminteste-ţi nu am plecat eu; tu m-ai lăsat să plec.

✈ Şi nu mă interesează dacă mă iubesc alţii, important este că mă iubeşti TU!

✈ Pentru că atunci când ai 16 ani și cineva îți va spune că te iubește, ai prostul obicei să crezi.
Mai am multee daca mai vrei imi spui!; x