| madalin150 a întrebat:

Funda!
cum sa imi inpresionez iubita de fiecaredata?
sfaturi?
orice

8 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna...
pai parerea mea este ca o fata nu trebuie neaparat surprinsa cu ceva anume si iubita
o moti mangaia, o poti strange cat mai tare in brate, o poti alinta...chestii aparent nu mari dar daca vin cu adevarat din sufletsa conteaza mai mult decat orice...
sper ca te.am ajutat
bafta

| Chauderitza a răspuns:

Buna madalin.
Arata-i ce calitati ai tu.Fa-o sa rada.
Arata-i ca esti inteligent.
Hmm thinking Complicat sad.
Arata-te pe tine.winking. Sarut-o. I-ao in brate prin surprindere [ sa nu stie ]
Haide baftaa puppy dog eyes. :*

| OOOLEOOO a răspuns:

Mereu ceva NOU (ar fi bine sa ai niste banuti) incerca si cu cate un trandafir poate tie tii se pare rusinos dar iei o sa-i placa, nu repete niciodata aceeasi intalnire de 3 ori o sa-ti para si tie plictisitor pana la urma.De ex o zii mergeti in parc.alta zii duo in deal la sanius, alta na`r strica sa mergeti si la biserica (nu o duce daca e satanista sau emoista rock etc nu o sa-i placa), apoi o poti duce sa mancati o pizza si apoi in alta zii la biliard,

Astea is idei tu stii ce`i place ei sau afla de ex daca ii plac animalele na`r fii rau sa-i daruiesti o pisicuta un catelus Duo peste tot si nu face mereu aceleasi lucruri happy

BAFTA FUNDA?

| BlackRose95 a răspuns:

Cumpara-i o floare, spune-i ceva frumos...

| just4funx a răspuns:

Bikini mov!laughing

| wolfie182 a răspuns:

Păi eu te'aş sfătui să îi scrii o poezie romantică, sau ai putea sa încerci sa fii romantic. Fetelor le plac băieţii romantici şi sentimentali.
Sper ca te'am ajutat
Baftă :d!

| CrysaCrysy a răspuns:

Pai, vorbeste cu el despre ce ii place lui.Ex: despre masini, despre animale... Sper ca te-am ajutat.

| 007IceZone a răspuns:

Trimite sms de dragoste care vin din inima ta nu de pe net sau... fai poezi de dragoste sau cand te intalnesti cu ia. scoateo la un suc ceva... ori cewinking din astea is bune toate funda plzz big grin