| marian777TeIubescPatrisia a întrebat:

Cum inpresionez o fata sa ma placa 100%?

Răspuns Câştigător
| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Acolo langa raspunsul meu in dreapta sus apare o funda alb'negru, da click pe aia.

11 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Invatand sa scrii.

| SmRpT a răspuns:

Date cu spray!rolling on the floor))))))))))))))))))

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Tu ai vazut fete proaste?

| pazzo a răspuns:

Dati viata pentru ea laughing o sa ramai o amintire placuta 100% rolling on the floor

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Nu poti face o fata sa te placa complet din prima... Dar daca ai fii gen atent, grijuliu etc poti avea o "bila alba" (adica incepe sa iti acorde atentie)... oricum, nu o mintii, poartate cu ea ca si cum ar fi singura fata de pe planeta si chestii de genu'. Bafta happy

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns (pentru marian777TeIubescPatrisia):

Merci, dar poate mi-o si dai (funda) happy

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns (pentru marian777TeIubescPatrisia):

Acolo langa raspunsul meu in dreapta sus apare o funda alb'negru, da click pe aia.

| XXPysykkLove a răspuns:

Depinde ce fata

| Valentinnnn a răspuns:

Spalate mai des =)